Ile kosztują papierosy we Lwowie i na Ukrainie? Aktualne ceny

Jedna z naszych znajomych żartuje, że na Ukrainie tanie jest wszystko co szkodliwe – papierosy i alkohol. Tanie papierosy i napoje wyskokowe są tym co przyciąga wielu turystów z Polski do Lwowa. Ile kosztują papierosy na Ukrainie? Oto aktualne ceny większości popularnych papierosów na Ukrainie.

 
Za paczkę papierosów Winston w różnych rodzajach płacimy w kiosku we Lwowie 42 UAH. Papierosy LD kosztują 35-38 UAH w zależności od rodzaju, a za paczkę LD 25 sztuk płacimy 41 UAH. Monte Carlo czerwone kosztują 35 UAH, a niebieskie wycenione są na 36 UAH. Równie tanie we Lwowie są papierosy Bond – po 38 UAH za paczkę (Red, Blue, Silver).
 
We Lwowie dostępne są papierosy Kent w cenach od 42 UAH do 45 UAH za Kent Silver i White. Papierosy Glamour kosztują 41,50 UAH za paczkę. Papierosy Parliment kosztują 51 UAH za paczkę. Cena papierosów Marlboro na Ukrainie to 46 UAH za Marlboro Gold i Marlboro Red oraz 46 UAH za Maroboro Touch. Wśród Polaków popularne są również papierosy L&M, które we Lwowie wyceniane są na 38 lub 39 UAH w zależności od wersji.
 
Jeśli chodzi o bardziej luksusowe wyroby to za paczkę Davidoff płacimy na Ukrainie w granicach 40 UAH za paczkę. Najbardziej luksusowe papierosy dostępne na Ukrainie to Sobranie. Za dużą paczkę tak zwanych setek Sobranie (Coctail lub Black Russian) płacimy we Lwowie w granicach 85 UAH za paczkę. Więcej o aktualnych cenach na Ukrainie w jednym z poprzednich materiałów.

 


 
Polecamy również: