Czy KFC jest otwarte w Wielkanoc 2024? Czy czynne KFC?

Wielkanoc to dla wiernych kościoła katolickiego ważny okres w roku ale nie każdy jest wiernym kościoła katolickiego, nie każdy święta obchodzi, a nawet jeśli obchodzi Wielkanoc to nie zawsze ma ochotę na polskie potrawy wielkanocne. Wiele osób zastanawia się czy KFC jest otwarte w Wielkanoc 2024. Czy KFC jest czynne w Wielką Niedziele i Poniedziałek Wielkanocny? Sprawdźmy to!

Jeśli zastanawiacie się czy KFC jest czynne w Wielkanoc w 2024 to mamy dla Was dobre i złe wiadomości. Restauracje sieci KFC znanej z serwowania kurczaków są czynne w Wielkanoc, a przynajmniej w Poniedziałek Wielkanocny. Znalezienie otwartego KFC w Niedzielę Wielkanocną jest dość trudne ale w Poniedziałek Wielkanocny 1 kwietnia 2024 wiele lokali jest już otwartych.

Warto też podkreślić, że Wielka Sobota wprawdzie jest dniem z pewnymi ograniczeniami w handlu i krótszymi godzinami otwarcia sklepów ale nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy więc niektóre lokale KFC działają w ten dzień normalnie. Wielki Piątek też nie jest dniem świątecznym.

Naturalnie pozamykane są wszystkie te lokale KFC, które znajdują się w centrach handlowych ale osobno stojące restauracje KFC są generalnie czynne w Wielkanoc, a przynajmniej w sobotę przed Wielkanocą oraz w Poniedziałek Wielkanocny.

Jakie są godziny otwarcia KFC w Wielkanoc? Godziny otwarcia KFC w Wielkanoc mogą się nieco różnić od tych, które znamy z normalnych dni tygodnia czy weekendów.

Jeśli zastanawiacie się jakie są godziny otwarcia konkretnej restauracji KFC w Wielkanoc to najlepiej zobaczyć je na wywieszce na drzwiach. Godziny otwarcia są też naklejone w punkcie składania zamówień tak, by można było je przeczytać z samochodu.

Podsumowanie: czy KFC jest czynne w Wielkanoc 20204? Tak, znaczna restauracji jest czynna ale godziny otwarcia różnią się od tych, które znamy z dni powszednich. Najlepiej sprawdzić godziny otwarcia konkretnego KFC na oficjalnej stronie KFC.

Polecamy również: