Ogród botaniczny Zielona Góra cennik. Ile kosztuje wstęp?

Zielona Góra kojarzy się z wieloma różnymi atrakcjami turystycznymi ale nie wszyscy turyści wiedzą o tym, że w Zielonej Górze znajduje się również ogród botaniczny. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje zwiedzanie ogrodu botanicznego w Zielonej Górze. Jaki jest cennik biletów? Ile trzeba zapłacić za wstęp? Sprawdźmy jakie są ceny.

Uniwersytecki Ogród Botaniczny w Zielonej Górze jest jedną z ciekawszych atrakcji dobrą zarówno dla dzieci jak id la dorosłych odwiedzających miasto. Działający w mieście ogród botaniczny jest jedną z nowszych placówek tego typu. Ogród uruchomiono bowiem dopiero w 2007 roku. Ile trzeba zapłacić za wstęp do ogrodu? jaki jest cennik biletów?

Bilety wstępu do Uniwersyteckiego Ogrodu Botanicznego są naprawdę tanie. Jest to jeden z dwóch najtańszych ogrodów botanicznych w Polsce. Wejście na bilecie normalnym kosztuje tu bowiem zaledwie 2 złote, a bilet ulgowy wynosi połowę z tego czyli tylko złotówkę.

Oczywiście przed wyjazdem do ogrodu botanicznego w Zielonej Górze warto jeszcze odwiedzić oficjalną stronę placówki by zweryfikować czy ceny biletów nie uległy drastycznej zmianie. Nic jednak nie wskazuje na to, by ogród botaniczny w Zielonej Górze miał być dużo droższą atrakcją.

Podsumowanie: ile kosztuje wejście do Uniwersyteckiego Ogrodu Botanicznego w Zielonej Górze? Bilet normalny wyceniony jest na 2 złote, a bilet ulgowy kosztuje połowę tej kwoty.

Zdjęcie poglądowe.

Polecamy również: