Jarmark Bożonarodzeniowy Zakopane 2022? Kiedy jest? Daty!

Zakopane to stolica polskich Tatr przyciągająca turystów przez cały rok, a zwłaszcza w okresie świąteczno-noworocznym. Wiele osób zastanawia się czy w Zakopanem jest Jarmark Bożonarodzeniowy. Czy w 2022 roku będzie Jarmark Bożonarodzeniowy w Zakopanem? Jak wygląda sprawa jarmarku świątecznego w Zakopanem? Kiedy jest jarmark? Znamy daty!

 

W Zakopanem temat jarmarków bożonarodzeniowych jest tematem dość skomplikowanym. W 2020 roku jarmarku świątecznego w Zakopanem nie było ale, nie było go też w 2019 roku. Dlaczego? Dlatego, że w Zakopanem od lat po prostu nie ma jarmarku bożonarodzeniowego. W tym roku sytuacja ta ulegnie zmianie!
 
Otrzymaliśmy informacje o Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022 w Zakopanem. W tym roku w polskiej stolicy Tatr planowana jest świąteczna impreza!
 
Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Zakopanem odbędzie się w dniach od 9 grudnia 2022 do 8 stycznia 2023 roku przy Placu Niepodległości. Organizatory podkreślają, że jarmark na Placu Niepodległości pojawi się w Zakopanem po raz pierwszy. Obok kramów z rękodziełem, prezentami, ozdobami, grzanym winem czy produktami spożywczymi pojawi się też choinka. Wśród atrakcji jarmarku znajdzie się też karuzela.

Przewidywane godziny otwarcia Jarmarku Bożonarodzeniowego w Zakopanem to 10:00 minimum do 20:00.
 
Więcej szczegółów na temat planowanego jarmarku wkrótce zostanie podane do publicznej wiadomości. Wśród bożonarodzeniowych atrakcji Zakopanego wymienić można także Festiwal Kolęd, Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych organizowany od grudnia do lutego. Jarmarki niedaleko Zakopanego organizowane są też w Kościelisku, Nowym Targu i Poroninie.

 
Polecamy również: