Muzeum Chopina Żelazowa Wola cennik. Ile kosztuje wstęp?

Dom Urodzenia Fryderyka Chopina i Park w Żelazowej Woli jest jednym z ciekawszych miejsc dla fanów słynnego kompozytora. Wiele osób zastanawia się jaki jest cennik muzeum Chopina w Żelazowej Woli. Ile kosztuje wstęp do muzeum Chopina? Po ile są bilety? Sprawdźmy ile kosztuje zwiedzanie dworku Chopina.

Dom Urodzenia Fryderyka Chopina to znajdujące się w Żelazowej Woli muzeum w skład którego wchodzi oficyna czyli dworek oraz park o powierzchni około 7 hektarów. To tutaj w zabytkowym dworze w dniu 22 lutego lub 1 marca 1810 roku urodził się słynny kompozytor. W 1812 roku spłonął oryginalny dwór ale zachowały sIę dwie oficyny.

Wiele osób zastanawia się jaki jest cennik muzeum Chopina w Żelazowej Woli. Jaki jest cennik muzeum? Za wstęp do muzeum Dom Urodzenia Fryderyka Chopina trzeba zapłacić 25 złotych za bilet normalny i 20 złotych za bilet ulgowy. W cenniku są zniżki dla osób z Kartą Dużej Rodziny.

Warto pamiętać, że muzeum Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli można zwiedzać za darmo. Darmowym dniem w muzeum poświęconym kompozytorowi jest poniedziałek.

Podsumowanie: ile kosztuje zwiedzanie muzeum Chopina w Żelazowej Woli?
Jaki jest cennik? Cena biletu normalnego wynosi 25 złotych, a wejście na bilecie ulgowym to koszt 20 złotych. Bilety do dworku w którym urodził się Fryderyk Chopin można kupić na oficjalnej stronie internetowej muzeum.

Ceny z cennika muzeum Chopina w Żelazowej Woli podane powyżej pochodzą z cennika, który widzieliśmy w 2023 roku. W przyszłości ceny za zwiedzanie mogą się zmienić dlatego zawsze warto udać się na oficjalną stronę internetową muzeum, by zweryfikować czy ceny wciąż są aktualne.

Polecamy również: