Ile kosztuje wstęp na termy Szechenyi? Cena biletu wstępu

Ile kosztuje wstęp na termy Szechenyi? Cena biletu wstępu

Termy Szechenyi w Budapeszcie to jedna z największych atrakcji w miasta. Wielu turystów jadących do Budapesztu zastanawia się ile kosztuje wstęp do kąpieliska termalnego Szechenyi. Ile trzeba zapłacić za bilet na baseny termalne im. Szechenyiego w Budapeszcie? Oto cennik.

 
Kąpielisko Széchenyi gyógyfürdő to największy tego typu obiekt w Europie. Zwiedzający mogą korzystać z wód płynących z dwóch termalnych źródeł. Ile trzeba zapłacić za wstęp do słynnego kąpieliska?
 
Cena biletu wstępu na kąpielisko Szechenyi w Budapeszcie zależy od tego czy chcemy wybrać się na baseny w tygodniu czy w weekend.
 
Bilet normalny wraz z szafką w tygodniu to koszt 5900 HUF (czyli niewiele poniżej 74 PLN) a w weekend jest drożej i koszt to 6200 HUF (trochę ponad 77 PLN). Bilet wielokrotnego wstępu pozwalającego na 15 wejść to koszt 79 000 HUF.
 
Na miejscu dostępne są też inne dodatkowe usługi. Jakie są ich koszta? Korzystanie z sejfu to koszt 1000 HUF, ręcznik to koszt 5000 HUF, a pamiątkowe mydło z Budapest Spas to koszt od 1500 do 2500 HUF. Tymczasowo nie jest prowadzona wypożyczalnia żadnego sprzętu.
 
Ceny biletów o których piszemy powyżej pochodzą z cennika na 2022 rok. Bilety wstępu na termy Szechenyi można kupić na oficjalnej stronie kąpieliska online przez internet.

 
Warto przeczytać również: