Dubaj temperatura wody luty. Ile stopni?

Dubaj to miasto z pięknymi plażami, gdzie turystów przyciągają nie tylko bogata oferta rozrywkowa, ale również piękne, egzotyczne krajobrazy. Temperatura powietrza w Dubaju w lutym jest idealna do zwiedzania miasta. Jednak co z temperaturą wody? Czy w lutym można się kąpać w Dubaju? Jaka jest temperatura wody w Dubaju w lutym?

 
Jeśli chodzi o luty w Dubaju to temperatura wody w Dubaju w lutym jest najniższa w roku. Z początkiem i końcem miesiąca wynosi ona średnio 22 stopnie Celsjusza, ale w środku miesiąca temperatura wody spada średnio do 21 stopni Celsjusza.
 

Warto zaznaczyć, że dla turystów z Polski, którzy przyzwyczajeni są do temperatury wody w Bałtyku, temperatura wody w Dubaju w lutym może być wciąż wystarczająco ciepła bowiem to prawie tyle ile wynoszą najwyższe temperatury w Bałtyku.

 

Podsumowanie: czy w Dubaju można się kąpać w lutym? W lutym temperatura wody w Dubaju jest najniższa w roku ale wciąż jest na całkiem wysokim poziomie porównując ją do akwenów w Polsce.
 
Jeśli chcesz zanurzyć się w wodach Zatoki Perskiej w lutym, spodziewaj się średniej temperatury wody na poziomie od 21 do 22 stopni Celsjusza.

 
Polecamy również: