Dubaj temperatura w grudniu. Czy warto jechać? Pogoda!

W Polsce grudzień nie należy do najprzyjemniejszych miesięcy dlatego wiele osób szuka w tym miesiącu ciepłego miejsca na urlop. Wiele osób zastanawia się jaka jest pogoda w Dubaju w grudniu. Czy w grudniu w Dubaju jest ciepło? Jaka jest średnia temperatura? Sprawdźmy pogodę w Dubaju w grudniu.

 

W Dubaju praktycznie przez cały rok pogoda jest bardzo dobra i miesiące zimowe nie są tu żadnym wyjątkiem. Jaka jest pogoda w Dubaju w grudniu? Pogoda jest całkiem dobra.
 
Z początkiem grudnia można spodziewać się średnio 28 stopni Celsjusza, a pod koniec grudnia temperatura w Dubaju to średnio 25 stopni Celsjusza. Noce w grudniu nie są już upalne. Z początkiem grudnia nocą w Dubaju jest średnio 18 stopni Celsjusza, a pod koniec miesiąca 15 stopni Celsjusza.
 
W grudniu w Dubaju nie ma już upałów powyżej 40 stopni Celsjusza dzięki czemu Polakom łatwiej jest zwiedzać miasto. Warto jednak pamiętać, że w grudniu istnieje szansa na wystąpienie opadów atmosferycznych w Dubaju. Bywa więc bardziej wilgotno niż w sezonie turystycznym.
 
Podsumowanie: czy warto jechać do Dubaju w grudniu? Jeśli chodzi o pogodę to Dubaj w grudniu jest destynacją dość ciepłą ale nie upalną. To dobry miesiąc na zwiedzanie miasta zwłaszcza dla osób, które bardzo źle znoszą wysokie temperatury.

 
Polecamy również: