Czy Boże Ciało działają Paczkomaty? Paczkomaty 8 czerwca 2023

Czy Boże Ciało działają Paczkomaty? Paczkomaty 8 czerwca 2023

Boże Ciało to ważne święto dla polskiego Kościoła katolickiego, które obchodzone jest w czwartek 8 czerwca 2023 roku. Wiele osób zastanawia się czy w Boże Ciało działają Paczkomaty. Czy można wysyłać i odbierać paczki? Sprawdźmy to!

 

Czy Boże Ciało wpływa na działanie urządzeń znanych jako Paczkomaty?

 
Paczkomaty to urządzenia elektroniczne, które są zasilane prądem, więc jeśli tylko nie zostaną odłączone od sieci, to będą działać także w dniu Bożego Ciała. Warto jednak pamiętać, że tego dnia nie są dostarczane ani odbierane z urządzeń żadne przesyłki.

 
To oznacza, że paczka, która została wysłana przed świętem, będzie czekała na odbiór, ale żadna inna paczka nie zostanie doręczona w dniu Bożego Ciała ani podjęta z urządzenia.

 
Jeśli paczka zostanie włożona do Paczkomatu przed świętem, to można ją odebrać w dzień Bożego Ciała.

 
Warto również podkreślić, że paczkomaty działają 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, więc jeśli paczka nie zostanie odebrana w dniu Bożego Ciała, to można to zrobić w dowolnym innym dniu jeśli czas na odebranie przesyłki na to pozwala.

 
Podsumowanie: czy w Boże Ciało działają Paczkomaty? Urządzenia działają ale nowe przesyłki nie są do nich wkładane w Boże Ciało.

 
Polecamy również: