Czy do Hiszpanii potrzebny jest test? Czy potrzebne szczepienie?

Czy do Hiszpanii potrzebny jest test? Czy potrzebne szczepienie?

Od wielu lat Hiszpania jest jednym z najpopularniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów. W 2021 roku nie jest inaczej. Wiele osób zastanawia się czy do Hiszpanii potrzebny jest test lub szczepienie. Jeśli planujecie wyjazd do Hiszpanii na przykład na Wyspy Kanaryjskie to pewnie zastanawiacie się czy do Hiszpanii potrzebne jest szczepienie, paszport covidowy albo test. Oto najnowsze informacje.

 

Hiszpania dołączyła właśnie do krajów do których można pojechać całkowicie normalnie. Turyści wybierający się do Hiszpanii z Polski nie muszą mieć testów ani tych drogich testów PCR, ani tańszych testów antygenowych. Nie muszą mieć szczepień, nie muszą mieć żadnych certyfikatów.

 
Nowe przepisy, które wprowadza Hiszpania będą obowiązywać od 21 czerwca 2021 roku. Od 26 czerwca 2021 roku zmianie ulegają też przepisy obowiązujące w Hiszpanii dotyczące noszenia maseczek na zewnątrz o czym już wcześniej pisaliśmy.

 
Podsumowanie: czy do Hiszpanii potrzebny jest test lub szczepienie? Od 21 czerwca 2021 roku Polacy nie muszą posiadać żadnej z tych rzeczy i mogą jechać na wakacje do Hiszpanii całkowicie normalnie. Tak jak zawsze.

 
Polecamy również: