Dubrownik pogoda listopad. Jaka temperatura? Czy warto?

Dubrownik pogoda listopad. Jaka temperatura? Czy warto?

Listopad to miesiąc chłodny w wielu miastach w Europie ale czy również w Dubrowniku? Wiele osób zastanawia się jaka jest pogoda w Dubrowniku w listopadzie. Czy warto jechać do Dubrownika w listopadzie? Czy w listopadzie w Dubrowniku jest ciepło? Sprawdźmy to!

 
Czy Dubrownik to ciepłe miejsce w listopadzie? Zdecydowanie nie. Jest tu oczywiście cieplej niż w Polsce ale nie jest ciepło.
 
Średnia temperatura z początkiem listopada w Dubrowniku w dzień to 19 stopni Celsjusza i średnia ta spada wraz z kolejnymi tygodniami. Pod koniec miesiąca średnia wynosi już tylko 15 stopni.
 
W nocy jest chłodniej. Z początkiem miesiąca można spodziewać się średnio 12 stopni Celsjusza nocą, ale pod koniec średnia spada już tylko do 8 stopni Celsjusza.
 
W listopadzie w Dubrowniku dni są już dość krótkie, można spodziewać się zachmurzenia oraz opadów atmosferycznych. Na szczęście deszczu, a nie śniegu.
 
Czy warto jechać do Dubrownika w listopadzie? Listopad w Dubrowniku to dość chłodny miesiąc oraz miesiąc po sezonie. Wiele miejsc w Dubrowniku w listopadzie jest już zamkniętych, a temperatura nie składnia do zwiedzania.

 
Polecamy również: