British Museum, Muzeum Brytyjskie – cennik, bilety, zwiedzanie 2024

Muzeum Brytyjskie znane również pod obcojęzyczną nazwą The British Museum to jedno z największych i najwspanialszych muzeów na świecie. Odwiedzić je pragnie również wielu obieżyświatów z Polski. Wielu strudzonych wędrowców zastanawia się ile kosztuje zwiedzanie Muzeum Brytyjskiego. Jaki jest cennik British Museum? Ile kosztuje wstęp? Jaka cena biletu? Czy za darmo? Sprawdźmy to!

 
Muzeum Brytyjskie w Londynie to największe muzeum w całym kraju posiadająca kilka milionów najróżniejszych eksponatów. Jedno z najlepszych muzeum świata dostępne jest do zwiedzania. Jaki jest cennik biletów?

 
Ile kosztuje wstęp do Muzeum Brytyjskiego? Nic! Bilety wstępu do British Museum są darmowe. Można tu zobaczyć na przykład wspaniałe eksponaty z Egiptu czy okresu starożytnego Rzymu całkowicie za darmo.

 
Bilet wstępu do British Museum jest za darmo. Co to oznacza dla zwiedzających? Jeśli chcemy wybrać się na wycieczkę na zwiedzanie British Museum najlepiej zarezerwować darmowe bilety na oficjalnej stronie muzeum z dużym wyprzedzeniem. W sezonie wysokim warto zainteresować sIę rezerwacją nawet na kilka tygodni wcześniej.

 
Podsumowanie: ile kosztuje wstęp do Britishi Museum? Cennik biletów to 0 GBP. Bilety są za darmo!

 
Polecamy również: