Ile się leci do Londynu? Londyn czas lotu Warszawa, Kraków

Ile się leci do Londynu? Londyn czas lotu Warszawa, Kraków

Zwiedzanie Londynu to turystyczne marzenie wielu osób. Na szczęście z Polski da się łatwo dolecieć do Londynu. Ile trwa lot z Polski do Londynu? Ile się leci z Polski do Londynu? Jaki jest czas lotu? Sprawdźmy czas lotu z Warszawy, Krakowa, Gdańska czy na przykład Katowic.

 

Londyn obsługiwany jest przez kilka lotnisk ale biorąc pod uwagę czas lotu odległość między nimi to zaledwie kilka minut lotu więc można ogólnie stwierdzić, że czas lotu na poszczególne lotniska zbyt bardzo się nie różni.
 
Ile się leci z Krakowa do Londynu? Bezpośredni lot z Krakowa do Londynu w zależności od wybranego lotniska to około 2 godzin 30 minut lub 2 godzin 35 minut. Lot na najlepsze lotnisko w Londynie czyli Heathrow trwa około 2 godzin 45 minut ale za to lotnisko to jest blisko centrum.

 
Ile się leci z Warszawy do Londynu? Lot z Warszawy do Londynu trwa od 2 godzin 25 minut do maksymalnie 2 godzin 50 minut na lotnisko Heathrow.
 
Ile się leci z Gdańska do Londynu? Czas lotu jest podobny. Czas lotu wynosi około 2 godzin 30 minut, niestety nie ma możliwości bezpośredniego połączenia na lotnisko Heatrhow.
 
Ile się leci z Katowic do Londynu? Czas lotu na trasie Katowice – Londyn to około 2 godzin 30 minut.
 
Najkrótszy lot z Polski do Londynu według rozkładu to loty z Poznania do Londynu, które za pośrednictwem linii Ryanair trwają 2 godziny 10 minut. Niestety są to loty na odległe lotnisko Stansted Airport oraz Luton Airport.
 
Podsumowanie: ile się leci z Polski do Londynu? Czas lotu z Polski do Londynu praktycznie ze wszystkich lotnisk w naszym kraju zamyka się w czasie 2 godzin 30 minut. Mogą oczywiście zdarzyć się sytuacje, że dolecimy wcześniej lub nieco później.

 
Polecamy również: