Wodospady Krka cennik 2023. Ile kosztuje zwiedzanie Parku

Wodospady Krka cennik 2023. Ile kosztuje zwiedzanie Parku

Park Narodowy Krka w Chorwacji to jedna z największych atrakcji w kraju. Wielu turystów z Polski zastanawia się jaki jest cennik wodospadów Krka. Ile kosztuje wstęp do parku 2023? Jaki jest cennik biletów wstępu by zobaczyć słynne wodospady Krka w 2023 roku? Po ile bilety? Sprawdźmy to!

 

Jeśli wyjeżdżacie do Dalmacji w 2023 roku i chcecie zobaczyć jedną z największych atrakcji w Chorwacji to musicie przygotować się w 2023 roku na spory wydatek. Ceny w Chorwacji 2023 są wysokie, a ceny biletów na wodospady też są wysokie.

 


Wodospady Krka – cennik 2023

Cennik biletów wstępu w 2023 roku zależy od tego w której części sezonu wybieram się zobaczyć wodospady. Poza sezonem jest tanio, w sezonie drogo, a w sezonie wysokim bardzo drogo.
 
W styczniu i lutym wstęp na bilecie normalnym to koszt 6,64 EUR, a na ulgowym 3,98 EUR.
 
W marcu, listopadzie i grudniu wstęp kosztuje 7 EUR na bilecie normalnym i 4 EUR na ulgowym.
 
W kwietniu, maju oraz październiku cennik wstępu na bilecie normalnym to 20 EUR, a na ulgowym 15 EUR.
 
W sezonie wysokim czyli w czerwcu, lipcu, sierpniu oraz wrześniu cennik Wodospady Krka 2023 to 40 EUR za bilet normalny oraz 28 EUR za bilet ulgowy.
 
Jeśli chcemy zwiedzić mniejszą część parku to w sezonie średnim i wysokim możemy skorzystać z nieco tańszych cen pozwalających na zobaczenie tylko części parku. Takie bilety w sezonie wysokim to 20 lub 15 EUR za normalny i 12 lub 10 EUR za ulgowy.

 


Wodospady Krka 2023 – podsumowanie

Ceny wstępu do parku narodowego by zobaczyć Wodospady Krka w Chorwacji nie należą do niskich ani w sezonie niskim i są wysokie w sezonie wysokim. Para dwóch dorosłych osób musi zapłacić za wstęp do parku aż 80 EUR w sezonie wysokim czyli około 380 złotych!

 
Polecamy również: