Czy na lotnisku w Amsterdamie jest palarnia? Schiphol czy wolno palić

Lotnisko Amsterdam Airport Schiphol jest jednym z największych portów lotniczych w Europie z którego korzysta też wielu Polaków palących papierosy. Podróżni w szponach nałogu często zastanawiają się czy na lotnisku w Amsterdamie jest palarnia. Czy na lotnisku w Amsterdamie wolno palić? Czy na lotnisku w Amsterdamie wolno vapować? Sprawdźmy to!

 

Na wielu lotniskach znajdują się specjalne palarnie ale czy lotnisko w Amsterdamie jest jednym z nich? W myśl obecnie obowiązujących w Holandii przepisów palarnie stały się nielegalne, a co za tym idzie po odprawie na lotnisku w Amsterdamie palić już nie można.
 
Czy na lotnisku w Amsterdamie jest palarnia? Nie, palarnie zostały zlikwidowane i po odprawie nie ma już możliwości palenia petów. Podróżni uzależnieni od palenia nikotyny mają możliwość palenia przed lotniskiem i przed odprawą.
 
Miejscem w którym wolno palić na lotnisku w Amsterdamie jest plac Jan Dellaertplein znajdujący się przed Schiphol Plaza przy drzwiach D oraz E. We wszystkich innych miejscach na lotnisku w Amsterdamie obowiązuje zakaz palenia.

 

Podsumowanie: czy na lotnisku w Amsterdamie można palić papierosy?
Czy wolno palić po odprawie? Nie, na lotnisku w Amsterdamie palenie jest surowo wzbronione i nie ma palarni.

 
Polecamy również: