Jarmark Bożonarodzeniowy Essen 2022. Daty. Kiedy jest?

Jarmarki bożonarodzeniowe w Niemczech mają swój niepowtarzalny klimat i urok. Wiele osób planujących jesienno-zimowy wyjazd do Niemiec zastanawia się kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Essen. Czy znana jest data imprezy? Kiedy będzie jarmark w 2022 roku? Czy znana jest już data imprezy? Sprawdźmy to!

 
Jeśli obawialiście się, że w tym roku nie będzie jarmarku w Essen to mamy dobre wiadomości – będzie. Organizatorzy Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022 w Essen poinformowali już o przewidywanej dacie imprezy. Kiedy ma być jarmark świąteczny?

 
Tegoroczny jarmark bożonarodzeniowy w Essen ma odbyć się w dniach od soboty 12 listopada do 23 grudnia 2022 roku. Będzie to więc jeden z krótszych jarmarków, skończy się bowiem już przed Wigilią. Zakupów na jarmarku w Essen nie można więc odkładać na ostatnią chwilę.

 
Organizatorzy jarmarku przedstawili już zapowiadane godziny otwarcia jarmarku. Jakie będą? Jarmark będzie otwarty od niedzieli do czwartku od 11:00 do 21:00, w piątki i w soboty od 11:00 do 22:00. Wyjątkowymi dniami będzie niemiecki Dzień Pamięci 13 listopada gdy jarmark będzie działać tylko do 14:00. Jarmark będzie nieczynny 20 listopada.

 
Oczywiście przed wyjazdem na Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Essen warto odwiedzić oficjalne strony internetowe i przyglądać się doniesienia lokalnych mediów by upewnić się, że impreza nie zostanie przełożona lub odwołana, a w jej programie nie zajdą żadne zmiany.

 
Polecamy również: