Jarmark Bożonarodzeniowy Drezno 2022. Daty. Kiedy jarmarki?

Każdego roku przed Bożym Narodzeniem Drezno ściąga tysiące turystów za sprawą jarmarku bożonarodzeniowego. Jeden z najciekawszych niemieckich jarmarków w Dreźnie planowany jest oczywiście również w 2022 roku. Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Dreźnie? Jaka jest data jarmarku? Kiedy kiermasz świąteczny w Dreźnie? Sprawdźmy to!

 
Tutaj dowiecie się kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy w Dreźnie w 2023 roku i jaka jest jego data.

Tradycja organizacji jarmarków bożonarodzeniowych w Dreźnie sięga aż 1434 roku! W 2022 roku jarmark również jest planowany. Organizatorzy Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022 w Dreźnie podali już daty wydarzenia.

 
Kiedy można spodziewać się jarmarku w Dreźnie? Jeśli chcemy wziąć udział w jarmarku w Dreźnie do miasta trzeba przyjechać w okresie między 23 listopada, a 24 grudnia 2022 roku.

 
Jarmark Bożonarodzeniowy w Dreźnie organizowany jest oczywiście przy Altmarkt, samym centrum miasta.

 
Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Dreźnie będzie już 588 imprezą tego typu. Oczywiście przed wyjazdem na wycieczkę do Drezna trzeba zweryfikować czy jarmark nie został odwołany na oficjalnej stronie internetowej organizatora. Strona dostępna jest w języku niemieckim oraz angielskim, a także po czesku.

 
Podsumowanie: kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Dreźnie? Wydarzenie zaplanowano od 23 listopada do 24 grudnia 2022.

 
Polecamy również: