Ile kosztuje lot helikopterem w Dubaju? Ile wynajem helikoptera?

Ile kosztuje lot helikopterem w Dubaju? Ile wynajem helikoptera?

Dubaj to jedno z tych miejsc w których da się spełnić prawie każde marzenie. W tym na przykład marzenie o locie śmigłowcem. Ile kosztuje lot widokowy helikopterem w Dubaju? Ile kosztuje wypożyczenie helikoptera w Dubaju? Jakie są ceny tego typu wycieczek? Sprawdźmy to!
 

Jeśli chcemy wynająć helikopter na z góry upatrzoną trasę to koszt wynajmu zależeć będzie od tego gdzie chcemy polecieć. Im dłuższy lot tym cena wyższa i każdy przypadek to indywidualna kwota. Są jednak w Dubaju loty widokowe ze sztywnym cennikiem. Ile to kosztuje?
 
Koszt 12 minutowego lotu widokowego to kwota w granicach 650 AED. Dłuższy lot helikopterem trwający około 15 minut to koszt około 800-850 AED. Za 25 minut lotu po Dubaju zapłacimy około 1300 AED, a koszt wycieczki trwającej godzinę to w granicach 13500 AED. Ceny od osoby, na pokład wchodzi zwykle 5 osób lub 6 osób w zależności od maszyny.
 
Tańszym sposobem na przelot śmigłowcem w Dubaju jest znalezienie grupy 5 osób i wynajęcie prywatnej wycieczki. W takim wypadku koszt w przeliczeniu na osobę będzie nieznacznie niższy.
 

Większość lotów helikopterem to loty z okolicy Burj Al Arab lub Atlantis. Niezależnie z której firmy usług chcemy skorzystać to cenniki lotów wyglądają dość podobnie.

 
Polecamy również: