Ile kosztują papierosy w Holandii?. Ceny papierosów 2023 Amsterdam

Ile kosztują papierosy w Holandii?. Ceny papierosów 2023 Amsterdam

Holandia nie należy do najtańszych krajów Europy więc wiele osób jadących do Holandii przed wyjazdem zastanawia się jakie są ceny poszczególnych produktów w Holandii. Jednym z droższych zakupów w Holandii są papierosy. Ile kosztują papierosy w Holandii? Jakie są ceny papierosów w Holandii i w Amsterdamie 2022? Ile trzeba zapłacić za paczkę? Sprawdźmy to!

 

Jeśli należycie do osób zawładniętych przez nałóg palenia papierosów i planujecie wyjazd do Holandii to w zapas używek lepiej wyposażyć się w Polsce. Ceny papierosów w Holandii są wyższe niż w Polsce. Ile kosztują?

 
Paczka papierosów Marlboro czerwonych lub złotych to koszt 8,20 EUR za paczkę o pojemności 20 sztuk oraz 13,50 EUR za paczkę 35 sztuk.

 
Za paczkę papierosów L&M czerwonych płacimy 8,20 EUR. Camele są nieco tańsze. W sklepie Spar paczka Cameli to koszt 7,70 EUR.

 
Za paczkę papierosów Lucky Strike o pojemności 25 sztuk zapłacimy 10 EUR.

 
Podsumowanie: jak widać ceny papierosów, jak i ceny w Holandii, są wyższe niż ich odpowiedników w Polsce. Jadąc do Holandii warto więc zrobić zakupy w tańszym kraju czyli w Polsce.

 
Polecamy również: