Ile kosztuje burger drwala? Ile kosztuje kanapka drwala 2022?

Ile kosztuje burger drwala? Ile kosztuje kanapka drwala 2022?

Burger Drwala znany też jako Kanapka Drwala jest prawdziwym hitem zimowej oferty popularnej sieci fastfood McDonald’s. Wiele osób wie już kiedy będzie Burger Drwala i zastanawia się ile on kosztuje. Ile kosztuje kanapka drwala? Ile kosztuje Drwal?

 
Burger Drwala w 2021 roku pojawia się 24 listopada i prawdopodobnie zniknie z oferty dopiero w 2022 roku. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje popularna kanapka w Maku.
 
Ciężko określić dokładną cenę ponieważ w różnych restauracjach cena kanapki może się nieco różnić. W lokalu w którym udało nam się zamówić Burger Drwala ceny w 2021 roku prezentowały się następująco.
 
Ile kosztuje Burger Drwala 2022? Za klasyczny burger drwala trzeba było zapłacić 17,90 zł bez zestawu i 23,90 w zestawie, burger podwójny kosztował 20,90 zł bez zestawu, drwal z żurawiną 18,40 zł czyli tyle samo co drwal na ostro.
 
Podsumowanie: jak widać popularny burger drwala kosztuje bez zestawu zdecydowanie poniżej 20 złotych. Ceny w różnych lokalach w Polsce mogą się nieznacznie różnić. Warto też zobaczyć przepis na kanapkę drwala.

W ofercie sieci pojawił się też nowy burger drwala z grillowaną cebulką – oto jego cena.