Ile kosztuje burger drwala? Burger Drwala cena 2022

Burger Drwala znany też jako Kanapka Drwala jest prawdziwym hitem zimowej oferty popularnej sieci fastfood McDonald’s. Wiele osób wie już kiedy będzie Burger Drwala i zastanawia się ile on kosztuje. Ile kosztuje kanapka drwala? Ile kosztuje Drwal?

 
Burger Drwala w 2021 roku pojawił się 24 listopada i prawdopodobnie zniknie z oferty prawdopodobnie dopiero w 2023 roku. Wiele osób zastanawia się ile kosztuje popularna kanapka w Maku w 2022 roku.
 
Ciężko określić dokładną cenę ponieważ w różnych restauracjach cena kanapki może się nieco różnić. W lokalu w którym udało nam się zamówić Burger Drwala ceny 2022 roku prezentowały się następująco.
 
Ile kosztuje Burger Drwala 2022? Za klasyczny burger drwala trzeba zapłacić 24,90 zł bez zestawu i 30,90 w zestawie, burger podwójny kosztuje 29,90 bez zestawu, drwal z żurawiną 26,40 zł. Gdy do oferty wejdzie drwal na ostro jego cena powinna kształtować się na tym samym poziomie co wersji z żurawiną
 
Podsumowanie: jak widać popularny burger drwala kosztuje bez zestawu zdecydowanie poniżej 30 złotych. Ceny w różnych lokalach w Polsce mogą się nieznacznie różnić. Warto też zobaczyć przepis na kanapkę drwala.