Do której jest ZOO w Krakowie? Do której otwarte?

Do której jest ZOO w Krakowie? Do której otwarte?

ZOO w Krakowie jest jedną z największych atrakcji dla dzieci i nie tylko dla dzieci. Jeśli planujecie wyjazd do Krakowa i zastanawiacie się do której otwarte jest ZOO w Krakowie to przychodzimy Wam z pomocą. Do której można zwiedzać ZOO?

 

ZOO w Krakowie czynne jest przez cały tydzień zawsze od godziny 9:00 ale do różnych godzin popołudniowych. Zwiedzanie można kontynuować jeszcze przez pewien czas od zamknięcia kasy. Jednak jeśli planujecie wyjazd do ZOO to lepiej wybrać się do ZOO w Krakowie nieco wcześniej. Dlaczego?
 
Kasy w ZOO w Krakowie czynne są do różnych godzin w zależności od pór roku ale teren ZOO jest bardzo duży i jeśli przyjdziemy na godzinę przed zamknięciem to możemy nie zobaczyć wszystkiego. W okresie zimowym w grudniu, styczniu i lutym kasy są czynne od 9:00 do 14:00, w marcu do 16:00, od kwietnia do sierpnia do 18:00, we wrześniu do 17:30, październiku i listopadzie do 16:00.
 
Aktualnych godzin otwarcia ZOO w Krakowie zawsze warto również poszukać na oficjalnej stronie krakowskiego ogrodu zoologicznego.

Warto przeczytać również: