Czy w Egipcie jest KFC? Ceny w KFC w Egipcie

Egipt jako kraj o innej kulturze niż kraje Europy może kojarzyć się z miejscem w którym nie ma powszechnego dostępu do znanych z całego świata sieciówek. Czy rzeczywiście tak jest? Wielu turystów zastanawia się czy w Egipcie jest KFC. Ile kosztuje KFC w Egipcie? Co można w nim zjeść? Sprawdźmy to!

 
Jeśli zastanawialiście się czy w Egipcie jest KFC to mamy dla Was dobre wiadomości – w Egipcie są lokale KFC. KFC znajdziemy w 28 różnych miastach Egiptu w tym m.in. w Kairze, Aleksandrii, Gizie, Hurghadzie czy Luksorze. CO można zjeść w KFC w Egipcie?
 
W menu KFC w Egipcie znajdziemy w dużej mierze rzeczy, które znamy z Polski czy innych krajów Europy ale nie tylko. Co możemy zjeść? Ile kosztuje KFC w Egipcie?
 
Do najtańszych pozycji zaliczamy Strip Box (3 stripsy, frytki i bułka) oraz Snack Box (2 kawałki kurczaka, frytki i bułka) za 40,99 EGP. Za Twister Combo Sandwich z frytkami i napojem zapłacimy 47 EGP. Za 59 EGP dostaniemy Twistera, kawałek kurczaka, ryż, sałatę colesław i napój Pepsi. Za 60 EGP kupimy kanapkę z filetem z kurczaka, frytki i napój.
 
Za 65 EGP kanapkę Supreme Sandwich z frytkami i napojem, a za 81 EGP zestaw Supreme Sandwich, kawałek kurczaka, małą sałatkę colesław, ryż i napój. 79,99 EGP płacimy za Dinner Combo czyli 3 kawałki kurczaka, średnie frytki, sałatkę colesław i napój. Tyle samo kosztuje Mighty Zinger, frytki i napój.
 
W KFC w Egipcie są jeszcze inne zestawy ale cenami nie odbiegają od tych podanych powyżej. Ciekawostką są… krewetki. Za zestaw w postaci 7 krewetek, małej sałatki i frytek, ryżu, bułki, 2 sosów i napoju płacimy 101 EGP.
 
Duże zestawy kosztują od 125 EGP za 6 kawałków kurczaka, 2 razy duży ryż, 2 sosy i litrową Pepsi po 348 EGP za 21 kawałków kurczaka, kubełek frytek, 1 litr sałatki Colesław, 8 bułek i 1 litr pepsi.Ceny w KFC w Egipcie mogą się różnić. My sprawdzaliśmy je w kurorcie Hurghada.

 
Polecamy również: