Włoskie portale ogłoszeniowe i aukcyjne, nieruchomości, moto. Jakie są?

Włoskie portale ogłoszeniowe i aukcyjne, nieruchomości, moto. Jakie są?

Włochy są popularnym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów ale wiele osób przy okazji wczasów chce też zrobić zakupy. Co można kupić we Włoszech? Wiele rzeczy na przykład z portali aukcyjnych, ogłoszeniowych czy nawet dom na serwisie z nieruchomościami. Popatrzmy jakie są włoskie serwisy internetowe z ogłoszeniami i nie tylko.

 

Jeśli szukacie włoskiego serwisu aukcyjnego, który jest nieco podobny do znanego w Polsce portalu Allegro czy OLX to musicie zainteresować się serwisem Subito.it. To portal z ogłoszeniami dotyczącymi najróżniejszych dziedzin życia. Kupimy tu wszystko od elektroniki przez samochody czy sprzęt sportowy.
 
Jeśli chodzi o portale z ogłoszeniami to zainteresować się można także portalami takimi jak annunci.net czy bakeca.it gdzie znajdziemy ogłoszenia nawet o prace.
 
Jakie są inne włoskie portale na przykład portale motoryzacyjne z ogłoszeniami o sprzedaży samochodów z Włoch? Ogłoszeń motoryzacyjnych można poszukać na portalach autoscout24.it, ebay.it czy też nawet na popularnym mobile.de szukając tylko aut z Włoch.
 
Osoby szukające domów na sprzedaż i ogłoszeń z domami na sprzedaż we Włoszech mogą zainteresować się na przykład portalem casa.it. Portal z ogłoszeniami o sprzedaży domów to również immobiliare.it. Jakie jeszcze znacie włoskie portale internetowe? oniecznie dajcie nam znać?

 
Warto przeczytać również: