Czy w niedziele jest otwarte KFC? Czy KFC czynne?

Czy w niedziele jest otwarte KFC? Czy KFC czynne?

Wiele osób wie że niektóre z niedziel to niedziele niehandlowe i część przedsiębiorstw jest wówczas zamknięta. Nie każdy wie jednak czy KFC również dotyczą te ograniczenia. Czy KFC jest otwarte w niedziele? Czy restauracje KFC są zamknięte w niedziele? Sprawdźmy to.

 
Od kilku już lat większość niedziel w ciągu roku to niedziele z zakazem handlu. Zakaz handlu obejmuje wiele sklepów i biznesów ale gastronomia nie jest objęta zakazem handlu w niedziele. Przygotowane na miejscu posiłki można sprzedawać bez trudu. Co to oznacza? Czy KFC jest otwarte w niedziele?
 
Większość restauracji KFC w Polsce jest otwarta w niedziele całkowicie normalnie. Wyjątkiem mogą być tylko te lokale, które znajdują się w galeriach handlowych, które są zamykane na niedziele. Warto pamiętać, że niektóre centra handlowe są czynne w niedziele i działają w nich strefy gastronomiczne.
 
By sprawdzić czy Wasze ulubione KFC jest czynne w niedziele najlepiej po prostu udać się na stronę sieci restauracji i tam sprawdzić godziny otwarcia. Godziny świąteczne zwykle są do sprawdzenia na plakietce na drzwiach konkretnej restauracji. Ogólnie rzecz biorąc – z niewielkimi wyjątkami – KFC jest otwarte w niedziele niezależnie czy to niedziela handlowa czy niehandlowa.

 
Polecamy również: