Ile kosztuje magnes w Bratysławie? Cena pamiątek z Bratysławy

Magnesy na lodówkę są jednymi z najbardziej kiczowatych, ale za to również jednymi z najtańszych, wakacyjnych upominków. Kolekcjonowania tego typu pamiątek nie rozumiemy ale ogromna ilość magnesów w najróżniejszych miastach świata wskazuje na to, że popyt jest. Jeśli jedziecie do Bratysławy i chcecie by pamiątką był właśnie magnes to pewnie zastanawiacie się ile kosztuje. Dziś sprawdzamy ile kosztują pamiątki z Bratysławy.

 

Magnesy na lodówkę w Bratysławie kupić można, tak jak wszędzie, na najróżniejszych straganach z badziewnymi pamiątkami czy nawet w sklepach położonych blisko turystycznych traktów. Magnes na lodówkę z Bratysławy najczęściej przedstawia widok na zamek, czasem również na punkt widokowy UFO.

 

Zdarzają się magnesy przedstawiające najważniejsze budynki słowackiej stolicy. Jak wszędzie są tu zarówno wypalane magnesiki odlewane w formach jak i po prostu takie na które nadrukowane są zdjęcia widoku Bratysławy.

 

 

Ile kosztuje magnes w Bratysławie? To oczywiście zależy. W samym centrum jest drożej, na obrzeżach nieco taniej. Zwykle za magnes trzeba zapłacić w granicach od 2 do 5 EUR. To podobna cena jak za magnesy z Bratysławy sprzedawane na polskich serwisach aukcyjnych. Oczywiście jest też sposób na tańsze pamiątki z Bratysławy czyli… zakup magnesu czy koszulki z Bratysławy na chińskim serwisie. Tu w sprzedaży detalicznej kosztują około połowy taniej niż w samej Bratysławie.

 

Poza tradycyjnymi magnesami w Bratysławie można kupić również inne pamiątki takie jak maskotki przedstawiające Krecika, kufle i kubki, koszulki czy najróżniejsze misie i inne do niczego niepotrzebne graty. Tu sprawdzicie co warto kupić w Bratysławie.

 
Polecamy również: