Czy w Dreźnie jest Primark? Gdzie na tanie zakupy

Wyjazd na wakacje to dla wielu osób również możliwość zrobienia zakupów. Wielu turystów z Polski jadąc na Zachód decyduje się na zakupy w sklepach taniej sieci dyskontów ubraniowych Primark. Czy jadąc do Drezna można zrobić zakupy w Primarku? Czy Primark jest w Dreźnie w Niemczech?

 
Od momentu założenia w drugiej połowie ubiegłego wieku irlandzka sieć handlowa zdążyła rozprzestrzenić się w wielu krajach Europy. Primark dotarł również do Niemiec. Nie tylko do stolicy. Również w Dreźnie można iść na zakupy do Primarka.

 
Dla wszystkich szukających Primarka w Dreźnie mamy dobrą wiadomość. W centrum handlowym Centrum Galerie Dresden pod adresem ul. Prager 15-17 działa Primark znajdujący się w Dreźnie.

 
Jak dojechać do Primarka w Dreźnie? Nie ma najmniejszych trudności z dojazdem do Primarka w Dreźnie bowiem centrum Galerie Dresden znajduje się naprawdę blisko historycznego centrum miasta.

 
Godziny otwarcia Primarka w Dreźnie są takie jak centrum handlowego. Kiedy czynne można sprawdzić na stronie centrum-galerie-dresden.klepierre.de.

 


 
Polecamy również: