Czy Bolt działa w Budapeszcie? Bolt na Węgrzech ceny

Komórkowe aplikacje umożliwiające zamawianie przejazdów to dobry pomysł na obniżenie kosztów transportu podczas urlopowych wyjazdów. Jak to wygląda w Budapeszcie? Czy jadąc na Węgry da się korzystać z Bolta? Czy Bolt jest w Budapeszcie? Wyjaśniamy ten wcale nie tak oczywisty temat.

 
Na Węgrzech wprowadzono regulacje, które zmusiły Uber do wycofania się z działalności. Pytanie o to czy Bolt jest w Budapeszcie jest więc pytaniem dość zasadnym. Na szczęście jadących podziwiać największe atrakcje w Budapeszcie możemy uspokoić – na Węgrzech działa Bolt.
 
Bolt na Węgrzech działa w Budapeszcie. Bolt działa również w Debreczynie będącym drugim co do wielkości miastem na Węgrzech. Ile kosztuje Bolt w Budapeszcie?

 
Przybliżona cena przejazdu z popularnego punktu przesiadkowego placu Szell Kalman ter starszym podróżnikom znanym pod nazwą Moszkwa Ter do diabelskiego młynu Budapest Eye kosztuje w Bolcie w granicach do 1880 HUF do maksmylanie 2500 HUF. Trasa ma w granicach 4 kilometrów, ostateczny koszt przejazdu zależy oczywiście od wielu różnych czynników.
 
Osobom jadącym do Budapesztu lub na Węgry przypominamy kod promocyjny dla nowych klientów dostępy po kliknięciu na nasz link referencyjny.

 


 

Polecamy również: