Ile trwa lot do Budapesztu? Ile z Budapesztu do Polski?

Budapeszt od lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków. Ważnym czynnikiem decydującym o tym, że wybieramy się do Budapesztu jest wiele tanich połączeń lotniczych. Wiele osób zastanawia się ile trwa lot do Budapesztu. Ile leci się do Budapesztu z Krakowa, Katowic, Warszawy czy Gdańska? Sprawdźmy czas lotu!

Do Budapesztu można tanio i dość szybko dolecieć z bardzo wielu lotnisk w Polsce. Ile trwa lot?

Lot z Krakowa do Budapesztu trwa od około 1h do maksymalnie 1h15 minut. Niestety obecnie żadna z linii lotniczych nie obsługuje lotów na trasie Kraków – Budapeszt.

Lot z Warszawy do Budapesztu to nieco dłuższe połączenie. Czas lotu z Warszawy do Budapesztu to około 1 godzinę 20 minut, maksymalnie 1 godzinę 30 minut.

Podobny czas lotu to lot z Poznania do Budapesztu, który również trwa około 1 godziny 20 minut.

Generalnie jednak czas lotu z Polski do Budapesztu i z Budapesztu do Polski to około 1-1,5h. Warto pamiętać, że podane czasy podróży są orientacyjne i mogą ulec zmianie ze względu na różne czynniki, takie jak warunki pogodowe, ruch lotniczy oraz dostępność połączeń lotniczych. Zawsze zaleca się sprawdzenie aktualnych rozkładów lotów u konkretnych przewoźników przed planowaniem podróży.

Po wylądowaniu można łatwo dojechać z lotniska do centrum i wybrać się do którejś z tanich restauracji w Budapeszcie.

 
Warto przeczytać również: