Antalya ZOO – cennik. Ile bilety? Koszt wstępu!

Osoby zwiedzające rozwinięte kraje zachodu Europy wiedzą, że ogrody zoologiczne nie należą zwykle do tanich atrakcji. Wiele osób zastanawia się jaki jest cennik ZOO w Antalya. Ile kosztują bilety do ZOO w Antalya? Jaka jest cena wstępu do ogrodu zoologicznego w jednym z najpopularniejszych miast turystycznych na świecie? Sprawdźmy to!

 

Jeśli zastanawialiście się jak wygląda cennik ZOO w Antalya to będziecie naprawdę w wielkim szoku. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że ceny w Turcji są bardzo niskie zarówno w restauracjach jak i w różnych atrakcjach, ale ZOO w Antalya jest tu jeszcze bardziej wyjątkowe.
 
Ile kosztuje bilet do ZOO w Antalya? Koszt wstępu do ZOO to 10 TRL. TO nie literówka czy błąd. Wejście kosztuje 10 TRL czyli w przeliczeniu nieco ponad 2,60 PLN. Dwa złote i sześćdziesiąt groszy to cena biletu normalnego.
 
Wśród zwierząt, które można zobaczyć w ZOO w Antalya wymienić można m.in. wiele gatunków ptaków (papugi, kaczki, żurawie, perliczki, łabędzie, kuropatwy, pawie, strusie, bażanty, flamingi, indyki, orły, gęsi, sokoły, sępy, bociany, jastrzębie, pelikany), a także na przykład lwy, gazele, niedźwiedzie, pawiany, daniele, rysie, wielbłądy, osły, szynszyle, lemury, kozy, tygrysy, lamy, kapibary, surykatki, dziki czy zebry i szopy. Są tu też węże i inne gady, a także krokodyle.
 
ZOO w Antalya zwykle otwarte jest od godziny 9:00 do 19:00 ale aktualne godziny otwarcia zawsze można zweryfikować w internecie.

 
Polecamy również: