Czy 2 listopada komunikacja jest darmowa w Bydgoszczy?

Początek listopada w Polsce to kilka dni ważnych w kulturze i tradycji czyli 1 i 2 listopada. W tym okresie tradycyjnie odwiedza się groby dlatego też wiele osób chcących dojechać na cmentarz komunikacją miejską zastanawia się czy 2 listopada komunikacja w Bydgoszczy jest za darmo. Czy komunikacja miejska w Bydgoszczy jest darmowa 2 listopada w Zaduszki? Sprawdźmy to!

2 listopada czyli popularne Zaduszki czyli Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych są dniem w którym wiele osób wybiera się na cmentarze. Wielu mieszkańców Bydgoszczy wie, że 1 listopada komunikacja miejska w Bydgoszczy jest bezpłatna ale czy takie samo udogodnienie panuje również w dniu kolejnym?

Czy 2 listopada komunikacja miejska w Bydgoszczy jest za darmo? Niestety, ze względu na święto 1 listopada miasto wprowadza darmową komunikację miejską ale już w dniu kolejnym za bilety trzeba normalnie zapłacić.

Podsumowanie: czy 2 listopada komunikacja miejska w Bydgoszczy jest za darmo? Niestety, udogodnienie w postaci darmowych przejazdów w Bydgoszczy obowiązuje tylko we Wszystkich Świętych. Z okazji Wspomnienia Wszystkich Wiernych Zmarłych nie ma już takiej promocji i komunikacja miejska 2 listopada jest normalnie płatna.

Polecamy również: