Kiedy jest strefa Tarnów. Kiedy płatne parkowanie?

Tarnów nie należy do najczęściej odwiedzanych miasteczek w Polsce dlatego też wiedza na temat strefy płatnego parkowania w Toruniu nie jest zbytnio powszechna. Wiele osób zastanawia się kiedy obowiązuje strefa płatnego parkowania w Tarnowie. Kiedy w Tarnowie jest płatny parking? W jakich dniach i godzinach trzeba płacić za parking w strefie w Tarnowie? Sprawdźmy to!

Mimo niewielkiej liczby ludności również Tarnów zdecydował się na wprowadzenie strefy płatnego parkowania w centrum. Kiedy i w jakich godzinach obowiązują opłaty w strefie w Tarnowie?

Strefa płatnego parkowania w Tarnowie działa w dni robocze od poniedziałku do piątku, a więc nie w weekendy. W jakich godzinach trzeba płacić za parking?

Godziny obowiązywania strefy w Tarnowie to od 9:00 do godziny 17:00.

Oczywiście przed wyjazdem do Tarnowa warto odwiedzić oficjalne miejskie strony internetowe i samodzielnie przeczytać regulamin strefy płatnego parkowania by zweryfikować czy podane powyżej informacje wciąż są aktualne, a zasady parkowanie nie uległy zmianie.

Podsumowanie: kiedy w Tarnowie działa strefa płatnego parkowania? Kiedy parking jest płatny? Opłat w strefie płatnego parkowania w centrum Tarnowa trzeba dokonywać w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Warto przeczytać również: