Muzeum Ratusz Tarnów cennik 2024. Ile kosztują bilety?

Tarnów to ciekawe miasteczko w Małopolsce wśród atrakcji którego można wymienić muzeum znajdujące się w ratuszu. Wiele osób jadących do Tarnowa zastanawia się ile kosztuje zwiedzanie ratusza w Tarnowie. Jaki jest cennik Muzeum w Ratuszu w Tarnowie? Jaki cennik ma Galeria Sztuki Dawnej? Ile za wstęp na wieżę ratusza w Tarnowie? Sprawdźmy ceny biletów.

Muzeum Ratusz – Galeria Sztuki Dawnej, Oddział Muzeum Okręgowego w Tarnowie to ciekawe muzeum znajdujące się w centrum miasta. Ile kosztuje zwiedzanie zbiorów?

Tarnowskie muzeum nie należy do najdroższych. Bilet normalny do muzeom w ratuszu w Tarnowie to koszt 12 złotych, a za bilet ulgowy płaci się 9 złotych. Cena biletu rodzinnego to koszt wynoszący 28 złotych.

Dodatkowo do zwiedzania dostępna jest też wieża. Wstęp na wieżę ratusza to koszt 14 złotych w przypadku biletu normalnego oraz 9 złotych za bilet ulgowy.

Podsumowanie: jaki jest cennik muzeum w ratuszu w Tarnowie? Cena biletu normalnego to 12 złotych, a za ulgowy trzeba zapłacić 9 złotych.

Ciekawostką jest opcja zwiedzania zarówno muzeum jak i wieży. Cena takiego biletu łączonego wynosi 20 złotych w przypadku normalnego i 14 złotych za bilet ulgowy. Ceny z cennika podane powyżej we wpisie pochodzą z cennika muzeum w Tarnowie obowiązującego późną jesienią 2023 roku. Cennik 2024 może się więc w przyszłości nieco różnić.

Warto przeczytać również: