Czy 26 grudnia 2023 parking w Krakowie jest płatny? Czy strefa

Święta Bożego Narodzenia to czas, który wiele osób może wykorzystać na aktywności na które zwykle brakuje czasu. Jedną z takich aktywności jest na przykład zwiedzanie okolic Rynku Głównego w Krakowie na które wielu mieszkańców Krakowa zwykle nie może sobie pozwolić. Wiele osób zastanawia się więc czy 26 grudnia parkowanie w Krakowie jest płatne. Czy 26 grudnia 2023 jest strefa w Krakowie? Czy parking jest płatny?

Nie tak dawno uległy zmianie zasady dotyczące świąt w które parkowanie w Krakowie jest bezpłatne dlatego też pytanie o to czy w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia czyli 26 grudnia 2023 roku parkowanie jest płatne jest pytaniem zasadnym.

Mamy jednak dobre wiadomości dla osób, które chcą wybrać się do Krakowa w drugi dzień Bożego Narodzenia. Na szczęście drugi dzień świąt Bożego Narodzenia czyli 26 grudnia wciąż znajduje się na liście świąt w czasie których parkowanie w zajmującej dużo miejsca strefie płatnego parkowania w Krakowie jest bezpłatne.

Podsumowanie: czy 26 grudnia 2023 roku parkowanie w Krakowie jest płatne
? Czy jest za darmo? Na szczęście drugi dzień Bożego Narodzenia, podobnie jak również 25 grudnia czyli pierwszy dzień świąt, w 2023 roku wciąż jeszcze jest dniem w którym nie obowiązują opłaty za parking w strefie w Krakowie.

Warto przeczytać również: