Basen przy Eisenberga w Krakowie cennik. Ile za wstęp?

Basen przy Eisenberga w Krakowie cennik. Ile za wstęp?

Basen Eisenberga to jedna z największych tego typu atrakcji w Krakowie odwiedzana zarówno przez turystów jak i mieszkańców Krakowa. Wiele osób zastanawia się jaki jest cennik basenu przy Eisenberga. Jaka jest cena biletu? Ile kosztuje wstęp na basen przy Eisenberga? Jaki jest cennik?

 

Jak wygląda cennik Centrum Sportu i Rekreacji Przystań na Eisenberga w Krakowie? Wstęp na basen nie należy do najdroższych. Cena biletu zależy od tego czy chcemy wejść w weekend czy w dzień powszedni oraz od tego czy rano, czy popołudniu.
 
Bilet poranny na baseny na Eisenberga to koszt 12 zł za godzinę w dni powszednie zarówno na bilecie ulgowym jak i normalnym. Bilet poranny obowiązuje od 6:00 do 8:00.
 
W dni powszednie w ciągu dnia czyli od godziny 8:00 do godziny 22:30 wstęp jest nieco droższy i na bilecie normalnym kosztuje 18 zł za godzinę; a na ulgowym 15 zł za godzinę.
 
Wstęp dzienny w dni weekendowe oraz w święta to koszt 19 zł za godzinę na bilecie normalny i 16 zł na bilecie ulgowym. Są też bilety rodzinne 2+1 w cenie 42 zł za godzinę w dni powszednie i 45 zł za godzinę w weekendy i święta.
 
Oczywiście na baseny na Eisenberga w Krakowie można kupić Też karnety, karnety premium i karnety VIP. Ceny karnetów są oczywiście dostępne na oficjalnej stronie pływalni.
 
Ceny z cennika basenów przy Eisenberga o których wspominamy powyżej pochodzą z cennika aktualnego w połowie 2022 roku. Jeśli wybieracie się na basen nieco później to warto na oficjalnej stronie sprawdzić czy ceny wciąż są aktualne.

 
Warto przeczytać również: