Czy w Wigilię 2023 KFC jest otwarte? Czy czynne 24 grudnia?

Każdego roku 24 grudnia czyli Wigilia to jeden z najbardziej wyjątkowych dni. Nie inaczej jest w niedzielę 24 grudnia 2023 roku. W tym wyjątkowym dniu nie każdy ma ochotę na tradycyjnego karpia czy barszcz. Niektórzy chcą kurczaka z KFC i zastanawiają się czy 24 grudnia KFC jest otwarte. Czy KFC jest czynne w Wigilię? Sprawdźmy to!

 

24 grudnia to jeden z najdziwniejszych dni w roku. Nie jest to dzień ustawowo wolny od pracy, a mimo to wiele sklepów czy restauracji zamyka się wczesnym popołudniem. KFC nie jest tu wyjątkiem.
 
24 grudnia 2023 roku wypada dodatkowo w niedzielę. Oznacza to, że nawet w godzinach porannych wiele lokali KFC może być zamknięte. Nie ma formalnego zakazu działania restauracji w Wigilię ale ze względu na nią lokale mogą być pozamykane.
 
Godziny otwarcia KFC w dniu 24 grudnia 2023 roku, jeśli już jest otwarte, są niestety zdecydowanie krótsze niż w każdą inną niedzielę w roku.
 
By poznać szczegółowe godziny otwarcia naszego ulubionego lokalu KFC w Wigilię 24 grudnia 2023 roku najlepiej sprawdzić godziny otwarcia na oficjalnej stronie internetowej albo udać się osobiście do lokalu i zobaczyć zawieszkę na drzwiach konkretnej restauracji na której wyszczególnione będą świąteczne godziny otwarcia oraz godziny otwarcia w Wigilię.
 
Podsumowanie: czy w Wigilię 24 grudnia 2023 KFC jest otwarte?. Byś może część restauracji jest normalnie otwarta w godzinach przedpołudniowych ale wieczorem i w nocy restauracje raczej są zamknięte.

 
Polecamy również: