Czy w Wigilie 2022 sklepy są otwarte? Czy czynne 24 grudnia?

Czy w Wigilie 2022 sklepy są otwarte? Czy czynne 24 grudnia?

Jest Wigilia, a Tobie skończył się makaron. Wybierasz się do m, ale okazuje się, że jest zamknięty. Co się dzieje? Jeśli jesteś w Polsce 24 grudnia 2022 roku, nie martw się – sprawdzimy czy sklepy są otwarte w Wigilię 24 grudnia 2022 roku. Do której sklepy są otwarte w Wigilię? Do której handel w Wigilie? Które sklepy są otwarte w Wigilie 24 grudnia 2022? Oto co musisz wiedzieć o godzinach i zakupach w Wigilię 2022 w Polsce.

 

W Polsce większość sklepów 24 grudnia 2022 roku jest otwarta do 13:00 w Wigilię, większość galerii handlowych na przykład w Krakowie otwarta będzie maksymalnie do 13:30. Jednak niektóre sklepy mogą być otwarte do 18:00 lub później. Większe sklepy i centra handlowe są zazwyczaj otwarte krócej niż mniejsze sklepy ze względu na wigilijne ograniczenia w handlu. Jeśli szukasz godzin otwarcia konkretnego sklepu, najlepiej zadzwoń wcześniej lub sprawdź jego oficjalną stronę internetową.
 
Jeśli po godzinie 14:00 zabraknie Ci makaronu lub innych świątecznych produktów, nie martw się – nadal są miejsca, do których możesz się udać i znaleźć sklepy otwarte w Wigilie.
 
Wiele stacji benzynowych i sklepów convenience jest otwartych 24 godziny na dobę, nawet w Wigilię w sobotę 24 grudnia 2022. Możesz również spróbować szczęścia w małym osiedlowym sklepie w którym za ladą stoi właściciel. Podczas gdy zwykle zamykają się o 14:00 lub wcześniej, niektóre mniejsze placówki, zwykle sklepy monopolowe, mogą pozostać otwarte do 18:00 lub później.

 
Tak więc masz to – sklepy w Polsce są otwarte w Wigilię! Niezależnie od tego, czy skończył Ci się papier toaletowy, czy po prostu potrzebujesz świątecznych prezentów w ostatniej chwili, na pewno znajdziesz to, czego szukasz.
 
Pamiętaj, aby zadzwonić lub sprawdzić w Internecie, jakie są godziny otwarcia konkretnych sklepów zwłaszcza butików z odzieżą czy sklepów z butami.
 
Godziny otwarcia konkretnej placówki sklepów takich jak Lidl, Biedronka czy Kaufland w Wigilię 2022 zawsze znajdują się na oficjalnej stronie internetowej.
 

Polecamy również: