Tunel Terneuzen cennik. Ile kosztuje przejazd?

Tunel Westerscheldetunnel w Holandii jest jedną z ważniejszych dróg w okolicy Skaldy. Przejazd przez tunel jest płatny. Wielu kierowców zastanawia się ile kosztuje przejazd przez tunel do Terneuzen. Jaki jest cennik Westerscheldetunnel? Ile trzeba zapłacić za przejazd? Sprawdźmy to!

Westerscheldetunnel łączy Ellewoutsdijk z Terneuzen. Przejazd przez tunel jest płatny. Ile kosztuje przejazd samochodem osobowym, a ile innymi pojazdami?

Przejazd samochodem osobowym przez Westerscheldetunnel kosztuje 5 EUR, przejazd samochodem osobowym z przyczepą kosztuje 7,45 EUR. Przejazd dla małych ciężarówek i autobusów jest droższy i jego cena to 18,20 EUR.

Przejazd ciężarówką z kilkoma osiami kosztuje 25 EUR, a przejazd motocyklem jest płatny 5 EUR. Za przejazd można płacić kartami Visa, Mastercard, a także systemem Uta, Routex, TotalEnergies, DKV oraz Shell.

Ceny z cennika podane powyżej pochodzą z cennika tunelu obowiązującego w 2023 roku. Ceny mogą się zmienić więc przed przejazdem warto sprawdzić na oficjalnej stronie czy ceny z cennika tunelu nie zostały zmienione. Tam też jest więcej informacji odnośnie przejazdu.

Polecamy również: