Czy 1 maja 2024 parkowanie w Krakowie jest płatne? Czy strefa?

Strefa płatnego parkowania w Krakowie spędza sen z powiek wielu podróżnych i mieszkańców. Wiele osób zastanawia się czy 1 maja 2024 roku parkowanie w Krakowie jest płatne. Czy 1 maja parking w Krakowie jest płatny? Czy 1 maja 2024 w Krakowie jest strefa? Sprawdźmy to!

 

Krakowska strefa płatnego parkowania zajmuje spory obszar miasta, a cena parkowania zwłaszcza w strefie przy samym centrum nie należy do najniższych. Wiele osób chcących odwiedzić Kraków 1 maja zastanawia się czy 1 maja 2024 roku w środę parkowanie w Krakowie jest płatne.
 
Czy strefa działa 1 maja 2024? W maju 2023 roku krakowscy politycy podjęli decyzję, że parkowanie będzie płatne w sześć popularnych świąt w roku. Święto 1 maja znajduje się na tej liście. W związku z tym, podróżując do Krakowa w czasie święta pracy, pamiętaj, że będziesz musiał uiścić opłatę za parkowanie, zgodnie z lokalnymi przepisami obowiązującymi w strefie płatnego parkowania.
 
1 maja 2024 roku parkowanie jest płatne ale warto pamiętać, też że 2 maja 2024 roku nie jest dniem ustawowo wolnym od pracy i również jest płatne.
 
Podsumowanie: czy 1 maja 2024 jest strefa w Krakowie? Parkowanie 1 maja 2024 roku w Krakowie jest ku oburzeniu wielu mieszkańców płatne.

 
Polecamy również: