Dubaj temperatura w kwietniu. Czy warto jechać? Pogoda!

Kwiecień w Polsce nie należy jeszcze do najcieplejszych miesięcy dlatego wielu podróżników szuka w kwietniu miejsc w których jest ciepło. Czy takim miejscem jest Dubaj? Czy warto jechać do Dubaju w kwietniu? Jaka pogoda jest w kwietniu w Dubaju? Sprawdźmy średnią temperaturę i pogodę w Dubaju.
 

Czy warto jechać do Dubaju w kwietniu? Kwiecień to doskonały czas na wakacje w Dubaju. Średnia temperatura w tym miesiącu wyraźnie wzrasta, a noce są ciepłe i przyjemne.
 
Z początkiem kwietnia średnia temperatura w dzień w Dubaju wynosi 31 stopni Celsjusza i wzrasta do 36 stopni pod koniec. Kwiecień jest jednym z cieplejszych miesięcy w Dubaju ale nie jest jeszcze ekstremalnie upalny. Ciepło i słonecznie, z delikatnym wiatrem, idealnym dla plażowania i opalania. Jednakże, z powodu wysokiej temperatury, warto unikać bezpośredniego słońca w ciągu dnia i pamiętać o regularnym nawadnianiu organizmu.
 
Nawet noce w kwietniu w Dubaju są ciepłe. Średnia temperatura w nocy to 19 stopni Celsjusza w pierwszym tygodniu kwietnia do 23 stopni pod koniec miesiąca.
 
W kwietniu szansa na opady jest minimalna, co oznacza, że możemy spodziewać się słońca i pięknej pogody przez cały pobyt w Dubaju.
 
Podsumowanie: czy warto jechać do Dubaju w kwietniu? Jeśli chodzi o pogodę to kwiecień to doskonały czas na wakacje w Dubaju. Ciepła pogoda i minimalna szansa na opady sprawiają, że to idealny czas na plażowanie i zwiedzanie miasta.

 
Polecamy również: