Dom Anny Frank Amsterdam cennik. Czy warto? Cena biletu

Dom Anny Frank Amsterdam cennik. Czy warto? Cena biletu

Dom słynnej Anny Frank w Amsterdamie to obok coffee shopów jedna z największych atrakcji w mieście. Wielu turystów z Polskich chętnie odwiedza kryjówkę i zastanawia się ile kosztuje wstęp. Ile kosztują bilety do domu Anny Frank? Jaki jest cennik biletów? Po ile wstęp warto kupić? Sprawdźmy to!

 
Muzeum Anny Frank, znanej autorki Dziennika Anny Frank, znajduje się w Amsterdamie przy Prinsengracht 265. Niestety w przeciwieństwie na przykład do darmowych muzeów w Londynie jest płatny i to całkiem dużo. Ile kosztują bilety?
 
Wstęp do muzeum na bilecie normalnym dla osoby dorosłej to koszt 16 EUR. Bilet dla dzieci w wieku od 10. do 17. roku życia kosztuje mniej – 7 EUR. Cennik biletów dla dzieci w wieku do 9. roku życia to 1 EUR.
 
Nie ma tu zniżek dla studentów, nie ma tu zniżek na kartę I Amsterdam. Na szczęście wstęp za 1 EUR jest dla posiadaczy Museumkaart oraz ICOM. Ceny z cennika muzeum pochodzą z cennika aktualnego w pierwszej połowie 2023 roku.
 
Godziny otwarcia słynnego muzeum to codziennie od 9:00 do 22:00.
 
Bilety na zwiedzanie domu Anny Frank w Amsterdamie trzeba zarezerwować wcześniej przez internet na oficjalnej stronie muzeum.

 
Polecamy również: