Czy w Czarnogórze jest McDonald’s? Czy jest mak?

Czy w Czarnogórze jest McDonald’s? Czy jest mak?

Restauracje sieci McDonald’s można znaleźć praktycznie na całym świecie nawet w krajach biednych takich jak chociażby Ukraina. Są jednak miejsca w których ich nie ma. Wiele osób zastanawia się czy jest McDonald’s w Czarnogórze. Czy jest? Czy go nie ma? Jaka jest odpowiedć na to pytanie?

 
Czy w Czarnogórze jest McDonald’s? Historia obecności McDonald’s w Czarnogórze jest dość skomplikowana. W 2003 roku w Podgoricy działał przez pewien czas tymczasowy McDonald’s który cieszył się sporą popularnością ale został zamknięty i od tego czasu, czyli od 20 lat, nie powstał kolejny.
 
Czy w Czarnogórze jest McDonad’s? Nie, nie ma. Dlaczego tak jest? Oficjalnie nie wiadomo dlaczego McDonald’sa nie ma w Czarnogórze. Według plotek pojawiających się w Internecie miało to być spowodowane oficjalnym zakazem ze strony władz, ale informacje te zostały zdementowane przez władze Czarnogóry.
 
Podsumowanie: czy w Czarnogórze jest McDonald’s? Nie, międzynarodowa sieć nie ma swojej placówki w Czarnogórze, a powody tej decyzji pozostają nieznane.

 
Polecamy również: