Gdzie mieszka reprezentacja Polski? Gdzie śpi w Katarze 2022? Hotel!

Przy okazji piłkarskich mistrzostw świata w Katarze wiele osób zastanawia się gdzie mieszka reprezentacja Polski. Gdzie mieszkają piłkarze w Katarze 2022? Gdzie jest baza polskiej reprezentacji w Doha? Oto hotel!

 

Gdzie mieszka i nocuje reprezentacja Polski? Polska kadra na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2022 w Katarze zatrzymała się w 5-gwiazdkowym hotelu Ezdan Palace Hotel. Hotel oddany do użytku wiosną 2018 roku położony jest między starą i nową częścią katarskiej stolicy. Dysponuje bazą 195 pokoi i apartamentów, trzema restauracjami oraz centrum SPA.

 
Jak na warunki Kataru nie jest to najbardziej luksusowy hotel w Doha. W czasie mistrzostw oferty sięgają około 5000 zł za noc. Najtańsze pokoje w Ezdan Palace Hotel poza sezonem piłkarskim można zarezerwować już za niewiele ponad 500 złotych, a apartamenty Palace o powierzchni około 85 metrów kwadratowych kosztują około 1800 zł za noc.

 
Gdyby któryś z piłkarzy chciał wybrać się na zakupy to już po drugiej stronie ulicy może skoczyć do Lulu Hypermarket, Gulf Mal, Ezdan Mall lub do Landmark Mall i Ramez Shopping Center po teje samej stronie ulicy.
 
Hotel znajduje się około 7 kilometrów od popularnego City Centre Mall oraz około 14 kilometrów samochodem od popularnego The Pearl Monument.

 
Polecamy również: