Kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy Edynburg 2022. Daty

Jarmark świąteczny w szkockim Edynburgu jest jednym z najładniejszych jarmarków bożonarodzeniowych w Wielkiej Brytanii. Wiele osób przyjeżdżających przed świętami do Edynburga zastanawia się kiedy jest Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Edynburgu. Jaka jest data jarmarku? Co już o nim wiadomo? Sprawdźmy to!

 
Jarmark świąteczny w Edynburgu jest jednym z najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii. Trwa od połowy listopada do końca grudnia i przyciąga tysiące gości z całego świata.

 
Targ znajduje się w centrum miasta i składa się kilkudziesięciu straganów, na których sprzedawane są tradycyjne prezenty i ozdoby świąteczne. Jest też wielki diabelski młyn, karuzele, a także duże lodowisko oraz liczne świąteczne ozdoby świetlne w całym mieście. Kiedy będzie Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 w Edynburgu?
 
Organizatorzy jarmarku poinformowali już, że tegoroczna świąteczna impreza w Edynburgu będzie zorganizowana w dniach od 25 listopada 2022 roku do 3 stycznia 2023 roku.
 
Organizacja tegorocznego jarmarku w 2022 roku nie była zbyt łatwa i nie obyła się bez problemów więc przed wyjazdem do Edynburga na Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 warto śledzić doniesienia lokalnych mediów i organizatorów imprezy by upewnić się, że nie zaszły żadne zmiany w terminarzu jarmarku oraz nie odwołano imprezy.

 
Polecamy również: