Jaskinia Gombasecka na Słowacji. Cennik biletów wstępu

Amatorzy zwiedzania jaskiń mają na Słowacji wiele miejsc do zobaczenia. Wśród wielu turystycznych jaskiń Słowacji wymienić można Jaskinię Gombasecką. Wielu turystów zastanawia się ile kosztują bilety do Jaskini Gombaseckiej. Jaki cennik biletów ma Jaskinia Gombasecka? Sprawdźmy to!

 
Na Słowacji dość charakterystycznym jest to, że jaskinie blisko polskiej granicy są droższe w zwiedzaniu, a te przy obecnej granicy z Węgrami są tańsze. Tak samo jest i w tym przypadku.
 

Jaskinia Gombasecka dostępna jest do zwiedzania za 7 EUR na bilecie normalnym. 6 EUR kosztuje bilet dla studentów i emerytów, a bilet dla dzieci to koszt 3,50 EUR.
 
Jak w każdej słowackiej jaskini także w Gombaseckiejobowiązuje dopłata za zdjęcia i filmowanie bez statywów w wysokości 7 EUR.
 
Wiele osób zastanawia się jak się ubrać do Jaskini Gombaseckiej. Przypominamy, że zwiedzanie trwa około 45 minut, a we wnętrzu temperatura oscyluje w okolicach 9-10 stopni, jest więc dość chłodno.

 
Ceny z cennika zwiedzania jaskini Gombaseckiej na Słowacji pochodzą z cennika dostępnego w drugiej połowie 2022 roku. Jeśli wybieracie się tu później – w 2023 lub 2024 roku warto sprawdzić czy cennik wciąż jest aktualny na oficjalnej stronie internetowej.

 
Zdjęcie ilustracyjne

 
Polecamy również: