Do której są otwarte sklepy w Galerii Krakowskiej?

Galeria Krakowska w Krakowie to jedna z bardziej popularnych i dobrze położonych galerii handlowych. Wiele osób zastanawia się do której są otwarte sklepy w Galerii Krakowskiej. Do której otwarte są sklepy w dni powszednie, w soboty i w niedziele bez zakazu handlu? Sprawdźmy godziny otwarcia sklepów w popularnej krakowskiej galerii handlowej.

Jeśli zastanawiacie się do której jest czynna Galeria Krakowska to mamy dla Was odpowiedź. Jak prezentują się godziny otwarcia i kiedy jest czynne?

Generalnie godziny otwarcia w Galerii Krakowskiej to od 9:00 do 22:00 w dni powszednie oraz w soboty, a także od 10:00 do 21:00 w niedziele handlowe i niehandlowe. W niedziele z zakazem handlu otwarte mogą być punkty usługowe oraz niektóre punkty gastronomiczne.

Godzina zamknięcia sklepów do 22:00 daje klientom dużo czasu na przeglądanie ofert różnych marek, zakupy odzieży, obuwia, gadżetów elektronicznych czy artykułów gospodarstwa domowego. Ponadto, wieczorne godziny otwarcia sklepów są szczególnie atrakcyjne dla turystów, którzy mogą wybrać się na zakupy po zwiedzaniu głównych atrakcji Krakowa.

Szczegółowe godziny otwarcia poszczególnych dostępne są oczywiście na ich stronach internetowych albo na oficjalnej stronie galerii handlowej.

 
Polecamy również: