Ile kosztuje bilet do ZOO w Amsterdamie? Cena zwiedzania

Ile kosztuje bilet do ZOO w Amsterdamie? Cena zwiedzania

Amsterdam słynie z bycia miastem, które nie należy do najtańszych w Europie. Jeśli chcemy wyjechać na weekend do Amsterdamu to musimy przygotować się na wydanie sporej gotówki. Wiele osób jadących do Amsterdam zastanawia się ile kosztuje zwiedzanie Artis Zoo. Ile kosztuje bilet do Zoo w centrum Amsterdamu? Sprawdźmy cennik biletów.
 

Jeśli zastanawialiście się ile kosztuje wstęp do ZOO w Amsterdamie to niestety jest to jedno z droższych miejsc, którego zwiedzanie kosztuje więcej niż popularnych muzeów z płótnami znanych mistrzów. Wad w porównaniu do popularnych muzeum sztuki w Amsterdamie jest też to, że bilet ulgowy nie dla osób poniżej 18 roku życia nie jest tutaj darmowy. Ile kosztują bilety?
 
Za bilet normalny do Artis Amsterdam Royal Zoo trzeba zapłacić aż 25 EURO za bilet normalny ale często pojawia się zniżka przy zakupie biletu i jego koszt to 13,50 EUR. Istnieją oczywiście bilety zniżkowe i bilety ulgowe na wstęp do ZOO.
 
Warto też pamiętać, że jeśli planujemy zwiedzanie ZOO w Amsterdamie to przed wyjściem do ZOO można bilet do ZOO można kupić na oficjalnej stronie placówki. Tam też można zobaczyć godziny otwarcia i dowiedzieć się czy w związku z obostrzeniami ogród nie jest zamknięty.

 
Polecamy również: