Wodospady Una – zwiedzanie. Ile kosztują bilety do parku?

Wodospady Una – zwiedzanie. Ile kosztują bilety do parku?

Bośnia i Hercegowina nie należą do najczęściej odwiedzanych miejsc świata dlatego też wiedza o atrakcjach w kraju nie jest powszechna. Niewiele osób wie ile kosztuje wstęp do Parku Narodowego Una i zwiedzanie Wodospadów Una. Ile trzeba zapłacić za bilet? Sprawdźmy to!

 

Wielki Wodospad na Unie oraz reszta wodospadów w Parku Narodowym Una nie są zbyt popularną atrakcją ale jeśli już wybieramy się do Bośni to warto je zobaczyć. Ile kosztuje wstęp na Wodospad Una i do parku narodowego? Nie jest drogo.
 

Łączony bilet wstępu zarówno na Štrbački buk jak i teren Lovoho to koszt 7 BAM czyli w przeliczeniu nieco poniżej 17 złotych. Zwiedzanie samego Lohovo to koszt 2 BAM.
 
Podsumowanie: wejście do parku to koszt maksymalnie 17 złotych. Dodatkowo płatny jest rafting na rzece Una, którego koszt to od 3 do 7 BAN w zależności od odcinka na którym chcemy się przepłynąć własnym sprzętem.
 
Ceny z cennika Parku Narodowego Una o których piszemy powyżej pochodzą z cennika z 2022 roku. Zawsze aktualne ceny biletów wstępu znajdują się na oficjalnej stronie internetowej parku.

 
Polecamy również: