Stedelijk Museum w Amsteradmie – ile kosztuje bilet na zwiedzanie?

Stedelijk Museum w Amsteradmie – ile kosztuje bilet na zwiedzanie?

Amsterdam jest prawdziwym rajem dla osób, które kochają zwiedzać muzea. Podobno zagęszczenie muzeów w Amsterdamie jest jednym z największych na świecie. Wśród największych atrakcji i najbardziej atrakcyjnych muzeów w Amsterdamie wymienić można słynne Stedelijk Museum. Wiele osób jadących do Amsterdamu zastanawia się ile kosztuje zwiedzanie Stedelijk Museum w Amsteradmie. Jaka jest cena biletów? Sprawdźmy to!

 

Muzeum Miejskie Amsterdamu to jedno z najsłynniejszy muzeów sztuki nie tylko w holenderskim mieście ale i w całej Europie. Wiele osób zastanawia się ile trzeba zapłacić za bilet na zwiedzanie muzeum w którego zbiorach znajdują się płótna takich mistrzów jak Monet, Cezanne czy Picasso. Ile kosztuje wstęp?

 
Stedelijk Museum w Amsterdamie wcale nie należy do najdroższych atrakcji w Amsterdamie ale nie należy też niestety do najtańszych.

 
Koszt biletu wstępu do słynnej galerii sztuki to 20 EUR za bilet normalny oraz 10 EUR za bilet studencki. Wstęp dla osób poniżej 18 roku życia jest na szczęście jeszcze tańszy i nie kosztuje kompletnie nic.

 
Swoją wizytę w Stedelijk Museum w Amsterdamie można zarezerwować na oficjalnej stronie internetowej by mieć pewność, że biletów na upatrzony termin dla nas nie zabraknie.

 
Polecamy również: