Czy 2 maja KFC jest otwarte? Czy KFC jest czynne?

Czy 2 maja KFC jest otwarte? Czy KFC jest czynne?

2 maja 2021 roku to wyjątkowy dzień wypadający między dwoma dniami wolnego. Dla wielu osób jest to nieco mylące. Część ludzi zastanawia się czy 2 maja KFC jest otwarte. Czy popularne restauracje serwujące kurczaki są otwarte 2 maja 2021 roku? Sprawdźmy to!

 

Jeśli jesteście głodni i macie ochotę na kurczaki z KFC to mamy dla Was raczej dobre wiadomości. 2 maja 2021 roku nie jest świętem, a po prostu niedzielą. Co to oznacza? Ni mniej, ni więcej to, że większość lokali gastronomicznych 2 maja jest czynna tak, jak w każdą inną niedzielę.
 
Czy KFC jest otwarte? W większości przypadków tak. KFC jest czynne 2 maja. Pozamykane mogą być te lokale, które znajdują się na terenie galerii handlowych, które są nieczynne i całkowicie zamknięte 2 maja. Pozostałe lokale powinny być czynne. Listę restauracji KFC w Polsce znajdziecie na oficjalnej stronie sieci.
 
Podsumowując: czy KFC jest otwarte 2 maja 2021 roku? Większość restauracji jest czynna tak, jak w niedzielę albo według godzin otwarcia, które wywieszono na drzwiach poszczególnych lokali.

 
Polecamy również: