Pustynia Błędowska – cennik i godziny otwarcia

Pustynia Błędowska jest jednym z tłumnie odwiedzanych miejsc na jednodniową wycieczkę z Krakowa albo Katowic. Wielu turystów zastanawia się czy są jakieś godziny otwarcia pustyni i czy istnieje cennik zwiedzania pustyni. Ile kosztuje bilet? Czy jest bilet? Kiedy jest czynne? Jakie są godziny otwarcia?

 
Jeśli myśleliście, że obszar o powierzchni 33 kilometrów kwadratowych można obiletować to mamy dla Was dobre wiadomości. Zwiedzanie Pustyni Błędowskiej jest darmowe, nie ma tu kasy biletów ani cennika biletów. Ile kosztuje zwiedzanie? Nic nie kosztuje i jest za darmo.
 
Jakie są godziny otwarcia Pustyni Błędowskiej? Zwiedzanie Pustyni Błędowskiej jest możliwe przez cały rok i przez całą dobę. Otwarty teren dostępny jest prawie w całości do zwiedzania przez całą dobę.
 
Jedynym miejscem na Pustyni Błędowskiej, którego nie można zwiedzać jest obszar poligonu wojskowego, który oznaczony jest stosownymi tabliczkami. Tam nie można się poruszać.
 
Podsumowanie: jakie są godziny otwarcia Pustyni Błędowskiej? Pustynia jest otwarta przez całą dobę i przez cały rok. Ile kosztuje zwiedzanie Pustyni Błędowskiej? Zwiedzanie jest darmowe.
 
Jeśli szukacie innych informacji o pustyni to polecamy nasze teksty: zestawienie atrakcji Pustyni Błędowskiej oraz Pustynia Błędowska – dojazd.

 
Polecamy również: